CHCEMY ODKRYĆ TWOJE
TALENTY I BYĆ DUMNI Z
TEGO, ŻE SIĘ ROZWIJASZ
Poszukiwany
PROPERTY RIGHTS SPECIALIST

Poznaj swoje zadania

  • wprowadzanie umów i innych dokumentów do wewnętrznych baz danych, w tym umów niestandardowych
  • weryfikacja i przetwarzanie danych związanych z Dysponentami
  • prowadzenie dokumentacji wewnętrznej
  • zbieranie danych do analiz oraz przygotowywanie raportów we współpracy z przełożonym
  • archiwizowanie i ewidencja dokumentacji związanej z projektami budowlanymi
  • wsparcie merytoryczne dla negocjatorów odnośnie montażu i modernizacji sieci
  • prowadzenie ewidencji umów dysponenckich
  • redagowanie pism do urzędów, spółdzielni i zarządców

Spełniasz poniższe? Super, ślij CV!

  • masz doświadczenie w pracy na systemach
  • posiadasz zdolności analityczne
  • biegle posługujesz się pakietem MS Office w szczególności MS Excel
  • jesteś odpowiedzialny za powierzone Ci zadania i doskonale organizujesz sobie pracę
  • jesteś systematyczny, dokładny, konsekwentny i dążysz do wyznaczonego celu
  • jesteś kreatywny i posiadasz łatwość formułowania i tworzenia pism urzędowych

NASI PRACOWNICY SĄ SUPER! DLATEGO WSPIERAMY ICH NA KAŻDYM KROKU.

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • stanowisko w strukturach niekwestionowanego lidera usług multimedialnych i telekomunikacyjnych w Wielkopolsce – od ponad 25 lat dostarczamy mieszkańcom województwa usługi cieszące się uznaniem i renomą
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00
  • krótsze piątki - możesz zacząć weekend już o 14:00
  • bezpłatny dojazd do INEA PARK autobusem pracowniczym - przystanek 5 minut od Stadionu
  • parking dla preferujących dojazd do pracy samochodem
  • bezpieczne miejsce do pozostawienia roweru oraz prysznic
  • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek
  • bony świąteczne, dofinansowanie urlopów
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport i system kafeteryjny MyBenefit
  • usługi INEA na preferencyjnych warunkach
CZEKAMY NA CIEBIE!