CHCEMY ODKRYĆ TWOJE TALENTY I BYĆ DUMNI Z

TEGO, ŻE SIĘ ROZWIJASZ

Poszukiwany
EU PROJECTS SPECIALIST

Poznaj swoje zadania

  • rozliczane projektów inwestycyjnych współfinansowanych ze środków krajowych i unijnych, w tym przygotowywanie sprawozdań okresowych i końcowych, wniosków
    o płatności, harmonogramów płatności, sprawozdań finansowych z realizacji projektów (zgodnie z harmonogramem), rozliczeń końcowych pod względem formalnym i finansowym
  • koordynacja spraw w ramach prowadzonych projektów, pozyskiwanie
    i weryfikacja dokumentów i danych niezbędnych do rozliczenia projektu, korespondencja wewnętrzna oraz zewnętrzna związana z realizacją i rozliczaniem projektów
  • weryfikacja wydatków i opisywanie dokumentów finansowych pod kątem ich kwalifikowalności i zgodności z projektem
  • monitoring kosztów i przygotowywanie niezbędnych zestawień i raportów
  • przygotowanie dokumentacji do kontroli
  • praca w systemie SL2014 niezbędnym
    do przygotowania i złożenia sprawozdań oraz wniosków o płatność
  • ścisła współpraca z instytucjami finansującymi w zakresie rozliczania wniosków
  • współpraca z zespołem wewnętrznym odpowiedzialnym za realizację projektów
  • wsparcie działu księgowości w realizacji bieżących zadań związanych
    z projektami unijnymi

Spełniasz poniższe? Super, ślij CV!

  • wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczno-finansowe
  • mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków UE
  • znajomość języka angielskiego
  • otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć pracy w dynamicznym otoczeniu
  • orientacja na cele i zadania, inicjatywa, chęć rozwoju i poszerzania swoich obowiązków
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (praca w grupie) oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusza Excel)

NIE BOIMY SIĘ ROZPIESZCZAĆ NASZYCH PRACOWNIKÓW

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • stanowisko w strukturach niekwestionowanego lidera usług multimedialnych i telekomunikacyjnych w Wielkopolsce – od ponad 25 lat dostarczamy mieszkańcom województwa usługi cieszące się uznaniem i renomą
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00
  • krótsze piątki - możesz zacząć weekend już o 14:00
  • bezpłatny dojazd do INEA PARK autobusem pracowniczym - przystanek 5 minut od Stadionu
  • parking dla preferujących dojazd do pracy samochodem
  • bezpieczne miejsce do pozostawienia roweru oraz prysznic
  • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek
  • bony świąteczne, dofinansowanie urlopów
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport i system kafeteryjny MyBenefit
  • usługi INEA na preferencyjnych warunkach
CZEKAMY NA CIEBIE!