BlueSoft Sp. z o.o.

BlueSoft Sp. z o.o. jest polską firmą działającą globalnie.

Zatrudniamy ponad 650 konsultantów, którzy wspierają naszych klientów z całego świata. Od 2002 roku tworzymy innowacyjne rozwiązania biznesowe dla największych organizacji będących liderami w sektorze telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń, logistyki oraz farmacji.

www.bluesoft.com

Jeśli pragniesz nieustannie poszerzać swoją wiedzę i rozwijać się w rożnych technologiach to czekamy właśnie na Ciebie!

DevOps Engineer

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków osoby pracującej w naszym zespole należy:

  • rozwój i utrzymanie procesów Continuous Integration oraz Continuous Delivery;
  • zarządzanie konfiguracją oraz automatyzacja procesów zarządzania rozproszonymi systemami;
  • zarządzanie systemami monitoringu systemów i aplikacji;
  • analiza i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez zespoły developerskie i utrzymaniowe;
  • integracja komponentów oprogramowania i aplikacji w działające systemy
  • zarządzanie użytkownikami i prawami dostępu na środowiskach deweloperskich, integracyjnych i testowych;
  • udział w bieżących pracach zespołów projektowych wdrażających usługi IT;

Wymagania

Pożądane umiejętności i kompetencje:

  • doświadczenie w administrowaniu serwerami z systemem operacyjnym Linux;
  • znajomość serwerów aplikacyjnych Apache Tomcat, jBoss/WildFly, IIS, itp.;
  • znajomość narzędzi CI/CD (GIT, SVN, Gerrit, Jenkins, Maven, Docker itp.);
  • praktycznej znajomości narzędzi do orkiestracji/zarządzania konfiguracją (Ansible, Puppet, Chef, Openshift, Kubernetes, Terraform, itp.);
  • znajomość baz danych oraz umiejętność tworzenia zapytań SQL (Oracle, MySQL, PostgreSQL, Microsoft SQL Server, itp.);
  • znajomość języków skryptowych (Bash, Shell, Perl, Python, Ryby, itp.);
  • znajomość technologii chmurowych (Microsoft Azure, Amazon AWS)
  • mile widziana znajomość narzędzi: EFK, ELK, InfluxDB, Graphana
  • podstawowa znajomości narzędzi do wirtualizacji

Oferujemy

Oferujemy:

  • Realizację własnych inicjatyw. Jesteśmy firmą, gdzie główny nacisk stawiamy na ludzi – to oni tworzą naszą siłę. Doceniamy inicjatywę, jesteśmy otwarci na realizację własnych pomysłów.
  • Gwarantujemy indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz osobistego. Nie mamy odgórnie i szablonowo wyznaczonej drogi rozwoju dla każdego pracownika. Wszystko w Twoich rękach!
  • Stabilność zatrudnienia. Stawiamy na długofalową współpracę. Po zakończonym projekcie rozmawiamy, słuchamy i zapewniamy kolejne wyzwania.
  • Coś jeszcze? Pewnie! Zapewniamy współfinansowanie nauki j. angielskiego oraz benefity (karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne), uczestnictwo w firmowych eventach (rejsy na STS F.Chopin, cykliczne wyjazdy integracyjne).
  • Czy jest fajnie? Jest luźno i przyjaźnie, pracujemy zespołowo i dzielimy się wiedzą :-)

Administratorem Twoich danych osobowych jest BlueSoft Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 96. BlueSoft przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji art. 6 ust. 1 lit a. Masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody. Cofnięcie zgody nie będzie oznaczało przerwania przetwarzania Twoich danych osobowych w procesach zainicjowanych przed jej wycofaniem.