GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Możliwości naszej Grupy dają unikalne szanse rozwoju i realizacji własnych pomysłów na rynkach farmaceutycznym, usług medycznych (w tym telemedycznym) i e-commerce.

Product Owner

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: PO/07/2019/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • współtworzenie portfela produktów skierowanych do pacjentów na rynku zdrowia,
  • nadzór nad ich wdrożeniem,
  • koordynację prac zespołów rozwojowych,
  • definiowanie oraz analizę wymagań biznesowych,
  • analizę rynku pod kątem rozwiązań, usług i produktów na rynku ochrony zdrowia,
  • tworzenie modeli rozwiązań i prowadzenie warsztatów biznesowych,
  • opracowywanie analiz wzrostu i rentowności produktów i usług.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • 2 letniego doświadczenia w roli product ownera w firmach usługowych, z dużym naciskiem na realizację projektów w metodyce zwinnej (Agile),
  • doświadczenia na stanowisku łączącym analizę biznesową z zarządzaniem projektami,
  • umiejętności analitycznych,
  • innowacyjnego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
  • podejmowania decyzji w oparciu o dostępne analizy,
  • nastawienia na potrzeby klienta,
  • umiejętności przygotowania prezentacji produktowych,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • komunikatywności i otwartość na nową wiedzę i doświadczenie.

Oferujemy

Oferujemy:

  • realny wpływ na produkty skierowane do pacjentów,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia całkowitego,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych:
    * ZDROWIE (karta sportowa, opieka medyczna);
    * BEZPIECZEŃSTWO (ubezpieczenie na życie, zniżki na ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia komunikacyjne, bezpłatne porady prawne);
    * FINANSE (rabaty w e-sklepie, pożyczki mieszkaniowe);
    * RODZINA (program My Mamy: dofinansowanie do opieki nad dzieckiem, dofinansowanie do wyprawki z tytułu urodzenia dziecka, płatny dzień wolny na urodziny dziecka do ukończenia 12 roku życia, wyprawki szkolne, paczki na święta).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.