top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy liderem w kategorii piw premium i innowacji oraz sponsorem najlepszych wydarzeń muzycznych: Opener, Męskie Granie, EB Hel Spot czy Party Challange by Desperados.
  • Jesteśmy częścią Grupy Heineken, najbardziej międzynarodowej firmy piwowarskiej
  • Tworzymy kultowe reklamy, a nasze browary należą do najoszczędniejszych w całej Grupie Heineken
Praktyki w Dziale Projektów Kosztowych
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Wspieranie Managera Kosztów w zapewnieniu analiz kosztowych i przygotowywaniu prezentacji wyników.
  • Organizacja spotkań zespołów odpowiedzialnych za poszczególne rodzaje kosztów.
  • Administracja i raportowanie śledzenia statusów projektów kosztowych.
  • Administracja komunikacji ZBC na Facebook Workplace.i innych forach społecznościowych.

Czego poszukujemy:

  • Studenta IV-V roku kierunku organizacja i zarządzanie, finanse i rachunkowość, analiza danych i pokrewne.
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego
  • Kreatywnego podejścia do interpretacji wyników analiz kosztowych.
  • Umiejętności prezentacji wyników -  praca z MS  Excel, Power Point.
  • Znajomości Share Point.
  • Umiejętność wspierania i działania dla sukcesu innych.
  • Swobody w komunikacji i umiejętności jasnego formułowania myśli.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Płatne praktyki w ramach umowy zlecenie w wymiarze pełnego lub części etatu.
  • Pracę w środowisku międzynarodowym.
  • Doświadczenie we wsparciu koordynacji działań zespołów cross-funkcyjnych w inicjatywach Zero Bad Costs.
  • Nabycie praktycznych umiejętności pracy projektowej w trybie pracy zdalnej (współpraca z zespołami z różnych krajów za pośrednictwem call-konferencji, webcastów).
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom