top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy liderem w kategorii piw premium i innowacji oraz sponsorem najlepszych wydarzeń muzycznych: Opener, Męskie Granie, EB Hel Spot czy Party Challange by Desperados.
  • Jesteśmy częścią Grupy Heineken, najbardziej międzynarodowej firmy piwowarskiej
  • Tworzymy kultowe reklamy, a nasze browary należą do najoszczędniejszych w całej Grupie Heineken
Praktykant w Dziale Floty w Browarze w Żywcu
Miejsce pracy: Żywiec, Bielsko-Biała

Twoje zadania:

  • segregowanie, kompletowanie i archiwizacja dokumentów
  • przygotowywanie raportów w programie MS Excel
  • wprowadzanie i nadzór nad danymi w bazach danych
  • odbiór i wysyłka dokumentów związanych z działem floty
  • przyjmowanie zgłoszeń o szkodach i awariach pojazdów
  • prace administracyjne związane z codzienną pracą zespołu
  • sprawdzenie stanu technicznego samochodów, transport samochodów do warsztatów i myjni
  • wydawanie i przyjmowanie samochodów pullowych dla pracowników firmy
  • przygotowanie i wydanie sprzedanych samochodów klientom zewnętrznym

Czego poszukujemy:

  • Studenta IV-V roku studiów
  • Podstawowej znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności prezentacji wyników -  praca z MS  Excel, Power Point.
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Swobody w komunikacji i umiejętności jasnego formułowania myśli.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Płatne praktyki w ramach umowy zlecenie w wymiarze pełnego lub części etatu.
  • Możliwość pozoskania ciekawego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Pracę w zgranym zespole
  • Poznanie tajników Warzenia Piwa w Browarze w Żywcu
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom