MY WOLIMY NA CO DZIEŃ
PRACOWAĆ W DOSKONAŁEJ
ATMOSFERZE, A TY?

Poszukiwany
Specjalista sprzedaży - infolinia przychodząca

Poznaj swoje zadania:

  • pogaduchy z klientami :)
  • doradzanie dzwoniącym klientom w doborze najlepszej oferty
  • udzielanie informacji na temat warunków umowy i firmy INEA
  • sprzedaż usług najbardziej rozpoznawalnej w Wielkopolskie marki INEA

Spełniasz poniższe? Super, ślij CV!

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu telefonicznego
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów przez telefon
  • umiejętności prowadzenia negocjacji
  • gotowość do pracy dwuzmianowej (poranna zmiana: 9:00 – 17:00, popołudniowa 12:00 – 20:00 oraz sobota 9:00 – 17:00)

NIE BOIMY SIĘ ROZPIESZCZAĆ NASZYCH PRACOWNIKÓW

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • gwarantowaną podstawę i prowizje bez limitu co daje Tobie ok 5000 zł brutto miesięcznie :)
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA PARK, w tym m.in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku, kuchnie z zapleczem socjalnym
  • bezpłatny dojazd do INEA PARK autobusem pracowniczym – przystanek 5 minut od Stadionu Miejskiego
  • szkolenia „na start” plus szkolenia rozwojowe na każdym etapie współpracy
  • przypisanego mentora, który pokaże Ci jak skutecznie sprzedawać
  • bony świąteczne àprywatna opieka medyczna
  • karta Multisport i kafeteria myBenefit
  • dowolną formę współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca na zasadach firma - firma)
CZEKAMY NA CIEBIE!