top
Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: Gliwice
top

Twoje zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru z/do samochodów dostawczych przy pomocy wózka widłowego
  • transport towaru z obszaru przyjęcia do strefy składowania w obszarze całego magazynu
  • tranport towaru ze strefy składowania do miejsca zbiórki
  • praca w systemie III zmianowym

Oczekujemy od Ciebie:

  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • dokładności, odpowiedzialności i uczciwości
Oferujemy:
top
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń - podstawa to 3450 zł brutto (2500 zł netto, czyli na rękę) + premia uznaniowa w zależności od wyników pracy od 300 zł brutto wzyż + dodatek w przypadku pracy w sekcji chłodnia/mroźnia
  • podwyżka po roku w przypadku pozytywnej oceny okresowej
  • nie wymagamy uprawnień UDT do obsługi wózka widłowego - wyrabiamy je w trakcie zatrudnienia
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • pracę w nowoczesnym magazynie pod Gliwicami - miejscowość Szałsza
  • parking pracowniczy
zabkapolska.pl