top
Digital Product Owner
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • odpowiedzialność za stworzenie i rozwój produktu cyfrowego mającego realizować strategiczną potrzebę firmy
  • realizacja celów biznesowych stawianych przed produktem
  • tłumaczenie potrzeb biznesu na rozwiązania w ramach zarządzanego produktu
  • koordynacja pracy wielu zespołów (in-house oraz kontraktorzy)
  • komunikacja z zespołami technicznymi
  • samodzielna praca z definicją i zarządzaniem backlogiem produktu
  • decyzyjność w zakresie priorytetyzacji zmian, z uwzględnieniem zależności z innymi produktami
  • single point of contact w organizacji w temacie przydzielonego produktu
  • odpowiedzialność za skuteczny i bieżący pomiar kluczowych metryk produktu
  • raportowanie stanu prac i najbardziej aktualnych planów dot. produktu

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w zarządzaniu produktem z obszaru nowoczesnych technologii, min. 2 lata
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność i łatwość w dekompozycji skomplikowanych, często abstrakcyjnych zagadnień
  • praktyki w zarządzaniu produktem w metodologii zwinnej
  • zdrowy mix asertywności i otwartości w ustalaniu planów zmian w produkcie
  • łatwość komunikacji z różnymi poziomami w organizacji, umiejętność prezentowania
  • chęci i nastawienia na dialog z interesariuszami produktu
  • chęci rozwoju, poprzez rozwijanie ambitnych produktów mających zmienić oblicze branży retail
  • mile widziane doświadczenie ze złożonymi produktami cechującymi się wysoką dostępnością i dużymi wolumenami transakcji
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl