top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • W 2016 roku sprzedaliśmy 11,7 mln hektolitrów piwa osiągając przychody netto na poziomie 2 393 mln złotych?
  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
  • Należymy do międzynarodowego koncernu – Grupy Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
  • Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce?
Analityk Systemowo-Biznesowy
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Kontrolowanie, rozliczanie i raportowanie kosztów podróży pracowników
  • Obsługa reklamacji i wsparcie pracowników w sprawach związanych z kosztami podróży
  • Koordynacja pracy recepcji w zakresie ustalania i monitorowania ujednoliconych standardów pracy i procedur recepcyjnych w lokalizacjach GŻ, rozliczanie kosztów działania recepcji
  • Obsługa programu eKancelaria i eArchiwum
  • Serwis telefonów komórkowych –zgłoszenia telefonów do serwisu, akceptowanie kosztów napraw, aktywacja i dezaktywacja usług
  • Współpraca z operatorem Centrum Konferencyjnego –  np. rozliczanie kosztów, zamawianie towarów do centrum, kontrolowanie stanów magazynowych, rozliczanie inwentaryzacji, obsługa programu Gastro
  • Wsparcie w pracach w archiwum,
  • Udział w różnorodnych projektach działu HR

Czego poszukujemy:

  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia w dziale finansowym na stanowiskach związanych z raportowaniem zarządczym i finansowym, wdrażaniem rozwiązań systemowych oraz narzędzi wspomagających procesy finansowe (planowanie, raportowanie)
  • Biegłego posługiwania się pakietem Microsoft Office (w szczególności Excel, programowania VBA, Power Pivot/Power BI)
  • Bardzo dobrej znajomość systemu SAP, wielowymiarowych i relacyjnych baz danych (SAP BW, Access, SQL, SAP BW4/Hana)
  • Znajomości języka angielskiego, poziom min. B2
  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • Skutecznej komunikacji z partnerem biznesowym
  • Samodzielności i efektywnego zarządzania czasem
  • Umiejętności pracy pod presją czasu

Co możemy Ci zaoferować:

  • Pracę w zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowania
  • Umowę o pracę i niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, dodatek do wakacji, pakiet sportowo-kulturalny, Fundusz Emerytalny, itp)
  • Świąteczny deputat piwny (2 razy w roku)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji nastawionej na doskonalenie procesów oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań biznesowych
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom