RTV Euro AGD

Specjalista ds. Sprzedaży E-commerce

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • składanie zamówień u dostawców,
  • przypisywaniem produktów do zamówień internetowych,
  • analizowanie oferty rynkowej,
  • poszerzanie oferty sklepu internetowego,
  • współpraca z Działami Handlowymi, Marketingiem oraz Logistyką.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość Pakietu MS Office - w szczególności Excel,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość zagadnień z obszaru e-commerce i umiejętność porozumiewania się w kwestii rozwiązań w tej dziedzinie,
  • umiejętność analizy danych oraz łatwość w wyciąganiu wniosków i proponowaniu rozwiązań,
  • poczucie odpowiedzialności za podjęte decyzje,
  • energia i skuteczność w realizacji zamierzonych celów,
  • rzetelność oraz dokładność,

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking),
  • pracę w ambitnym i zaangażowanym zespole,
  • przestrzeń do samodzielnego działania i podejmowania inicjatywy,
  • możliwość czerpania wiedzy w dziedzinie sprzedaży elektronicznej od najlepszych! :-)

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez EURO-net Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko lub także rekrutacji przyszłych.

Ponadto informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, a kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w wyżej wskazanym zakresie przez EURO-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka), która to Spółka jest administratorem tych danych. Informujemy również, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Państwa danych. Jeżeli nie wyrażają Państwo takiej zgody, prosimy, nie klikać tego przycisku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.