top
Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pielęgniarka / Pielęgniarz - Oddział Chirurgii

Szpital Medicover

al. Rzeczpospolitej 5, Warszawa

(sprawdź dojazd)

Dla nas ważny jest człowiek a nie CV.
Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Coś o Tobie:

  • masz min. 1 rok doświadczenia na Oddziale Chirurgii,
  • posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego .

Twoje obowiązki:

  • praca na Oddziale Chirurgii,
  • opieka nad Pacjentem w okresie okołooperacyjnym,
  • w zależności od posiadanych kompetencji, wykonywanie badań specjalistycznych,
  • współpraca ze specjalistami,
  • przygotowywanie Pacjenta do badań lekarskich, nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta.

Nasza oferta w pigułce:

  • dofinansowanie kursów specjalistycznych przez Medicover – zakres uzależniony od rodzaju świadczonych usług na dedykowanym oddziale (w przypadku umowy o pracę),
  • elastyczny grafik, 12-godzinny system pracy,
  • umowa o pracę bez okresu próbnego bądź współpracę w formie kontraktu gospodarczego,
  • dodatek NFZ,
  • jasna ścieżkę rozwoju,
  • benefity m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej (w przypadku umowy o pracę),
  • aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy.

Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania dostaniesz aplikując na ogłoszenie lub pod nr 692-857-012.

Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Medicover Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rezygnacja_cv@medicover.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych

Medicover Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa /Podmioty wymienione poniżej jako współadministrator*

Cele przetwarzania

Prowadzenie rekrutacji na stanowiska wskazane w ogłoszeniach rekrutacyjnych oraz rekrutacje przyszłe, dochodzenie lub obrona przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji

Podstawy prawne przetwarzania

Obowiązek prawny wynikający z kodeksu pracy/ Twoja zgoda / prawnie uzasadniony interes

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych, podmioty uprawnione przepisami prawa, podmioty upoważnione przez Ciebie

Źródła danych i uzyskiwane dane

Dane otrzymane od Ciebie/dane otrzymane od stron trzecich

Prawa związane z przetwarzaniem danych

Prawo do przenoszenia danych, prawo dostępu do danych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych

 Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Klauzula informacyjna

* Współadministrator danych:

Medicover Forsakring AB (publ) S.A., al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa; Medicover Senior Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa; Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o., ul Wałbrzyska 46, 02-739 Warszawa; Medi Partner Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa; Denta Care Sp. z o.o, al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa; Rehasport Clinic Sp. z o.o., ul. Górecka 30, 60-201 Poznań; INVIMED-T Sp. z o.o., ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa; Medicover Benefits Sp. z o. o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa; Medvit Sp. z o. o, ul. Puławska 42B, 05-077 Piaseczno ; Prestige Dent Stomatologia Sp. z o.o., ul. Oławska 9, 50-950 Wrocław