PRACA TO NIE TYLKO OBOWIĄZKI.
U NAS TO RÓWNIEŻ SATYSFAKCJA.

Poszukiwany
PROJECT MANAGER (branża telekomunikacyjna)

Satysfakcja gwarantowana każdego dnia:

  • prowadzenie projektów telekomunikacyjnych oraz projektów z zakresu Data Center w obszarze usługowym
  • ścisła współpraca z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym przy realizacji projektów
  • współpraca z zespołami inżynierów wewnętrznych (pre-sales)
  • rozliczanie zespołów z harmonogramów prac
  • optymalizacja pracy operacyjnej w przejrzysty, oparty na współpracy sposób
  • spółpraca z zespołami w celu usuwania przeszkód blokujących ukończenie prac lub zobowiązań

My będziemy najbardziej usatysfakcjonowani, jeśli:

  • masz doświadczenie w prowadzeniu projektów telekomunikacyjnych oraz IT w obszarze integratorskim
  • pracowałeś z klientami segmentu corpo i prowadziłeś rozbudowane projekty
  • potrafisz szybko działać i podejmować trafne decyzje
  • dobrze organizujesz swoją pracę, ale też potrafisz nadzorować osoby tworzące zespół projektowy
  • masz wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę

NIE BOIMY SIĘ ROZPIESZCZAĆ NASZYCH PRACOWNIKÓW

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • umowę o pracę lub B2B – Ty wybierasz najbardziej korzystny dla siebie wariant współpracy
  • auto służbowe (również do użytku prywatnego)
  • cykliczne szkolenia techniczne i sprzedażowe, które wzmocnią Twoje kompetencje
  • wynagrodzenie oparte o gwarantowaną podstawę i system prowizyjny
  • dostęp do bogatego programu świadczeń (usługi INEA na preferencyjnych warunkach,
  • opieka medyczna dla Ciebie i bliskich osób, karta Multisport, dofinansowanie do urlopu,
  • bony na święta, ubezpieczenie PZU)
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA PARK, w tym m.in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku, kuchnie z zapleczem socjalnym
  • parking dla osób dojeżdżających do pracy samochodem
  • bezpieczne miejsce do pozostawienia roweru oraz prysznic
  • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek
CZEKAMY NA CIEBIE!