CHCEMY ODKRYĆ TWOJE TALENTY I BYĆ DUMNYM Z TEGO, ŻE SIĘ ROZWIJASZ!

Poszukiwany
Data Center Account Manager

Poznaj swoje zadania:

  • bardzo aktywne pozyskiwanie klientów B2B na usługi INEA - Data Center

  • podstawowa identyfikacja potrzeb klienta w zakresie rozwiązań IT

  • sprzedaż usług Data Center

  • organizacja i prowadzenie procesu sprzedażowego

  • współpraca z różnymi działami w firmie

  • raportowanie bieżącej pracy

  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami po sprzedaży

  • analiza rynku, trendów branżowych i konkurencji

Mile widziane będzie:

  • minimum 2 - letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży bezpośredniej B2B

  • energia i aktywność w działaniu, szukamy „huntera” :)

  • znakomite umiejętności komunikacyjne

  • naturalna otwartość na nowe kontakty biznesowe

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży w sektorze IT

  • umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość j. angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

NIE BOIMY SIĘ ROZPIESZCZAĆ NASZYCH PRACOWNIKÓW

Mamy dla Ciebie:

  • umowę o pracę lub B2B – Ty wybierasz najbardziej korzystny dla siebie wariant współpracy

  • auto służbowe (również do użytku prywatnego)

  • cykliczne szkolenia techniczne i sprzedażowe, które wzmocnią Twoje kompetencje

  • wynagrodzenie oparte o gwarantowaną podstawę i system prowizyjny

  • dostęp do bogatego programu świadczeń (usługi INEA na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna dla Ciebie i bliskich osób, karta Multisport, dofinansowanie do urlopu, bony na święta, ubezpieczenie PZU)

  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA PARK, w tym m.in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku, kuchnie z zapleczem socjalnym

  • parking dla osób dojeżdżających do pracy samochodem

  • bezpieczne miejsce do pozostawienia roweru oraz prysznic

  • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek

CZEKAMY NA CIEBIE!