top
Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Recepcjonista/ Recepcjonistka

Biuro Medicover
Warszawa, Al. Jerozolimskie 96
(Sprawdź adres)

Jeśli:

  • posiadasz już doświadczenie w obsłudze klienta lub chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w pracy administracyjno-biurowej
  • z łatwością przychodzi Ci budowanie długofalowych relacji z klientami
  • z pasją wykonujesz swoje obowiązki
  • znasz język angielski i lubisz się nim posługiwać
  • jesteś dostępny do pracy 8 godz. pn-pt
  • biegle posługujesz się pakietem MS Office

To nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Twoje zadania:

  • odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych z odpowiednimi jednostkami
  • obsługa przybyłych gości
  • odbieranie oraz wysyłka poczty, zamawianie usług kurierskich
  • przyjmowanie wpłat od klientów i pracowników
  • koordynowanie spraw administracyjnych w ramach biura

Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl