CHCEMY ODKRYĆ TWOJE TALENTY I BYĆ DUMNI Z TEGO,
ŻE SIĘ ROZWIJASZ

Poszukiwany
SOCIAL MEDIA CUSTOMER CARE SPECIALIST

Twoje zadania:

  • kompleksowa obsługa  Klientów zarówno w mediach społecznościowych jak i zapytań Klientów kierowanych poprzez dedykowane kanały komunikacji
  • moderowanie dyskusji, tworzenie treści, redagowanie oraz  zarządzanie sytuacjami kryzysowymi w mediach społecznościowych
  • badanie i analiza efektów prowadzonych działań, przygotowywanie i wdrażanie nowych strategii oraz stały monitoring branży
  • działania wpisujące się w szeroko rozumiane strategie Customer Experience
  • rozpatrywanie niestandardowych zgłoszeń od naszych Klientów
  • rozwiązywanie problemów a tym samym poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla Klienta i dla firmy
  • profesjonalne udzielanie odpowiedzi na zgłoszenia Klientów

Sprawdź, czy widzisz się na naszym pokładzie:

  • lubisz kontakt z ludźmi i sprawia Ci prawdziwą frajdę możliwość rozmawiania z nimi na różne tematy
  • potrafisz przekonać innych do swojego zdania i umiesz znaleźć argumenty na wszystko
  • jesteś wytrwały w dążeniu do celu i czujesz satysfakcję z jego osiągnięcia
  • wierzysz w to, że możesz sprawić aby każdy nasz klient czuł 100% zadowolenia po rozmowie z Tobą
  • wiesz, co to customer experience, a jeśli nie – chętnie Ci o tym opowiemy 
  • jesteś gotowy do pracy dwuzmianowej

NIE BOIMY SIĘ ROZPIESZCZAĆ NASZYCH PRACOWNIKÓW

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy: umowa o pracę lub b2b
  • premie do wypracowania
  • świetnym szefem, który dba o Ciebie każdego dnia i pamięta o dawaniu Ci regularnego feedbacku
  • szkolenia „na start” plus szkolenia rozwojowe na każdym etapie współpracy
  • bezpłatny dojazd do INEA PARK autobusem pracowniczym - przystanek 5 minut od Stadionu Miejskiego
  • parking dla preferujących dojazd do pracy samochodem
  • bezpieczne miejsce do pozostawienia roweru oraz prysznic
  • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek
  • masą benefitów takich jak opieka medyczna, usługi INEA na preferencyjnych warunkach, karta Multisport, bilety do kina, dofinansowanie do urlopu, bony świąteczne, ubezpieczenie grupowe
  • wewnętrznymi eventami – aktualnie mamy najlepszą w mieście strefę kibica, na Haloween przebieramy się za potwory a pierwszego dnia wiosny organizujemy wspólne śniadanie i sadzimy drzewa owocowe w firmowym ogrodzie
CZEKAMY NA CIEBIE!