top
Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • W 2016 roku sprzedaliśmy 11,7 mln hektolitrów piwa osiągając przychody netto na poziomie 2 393 mln złotych?
  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
  • Należymy do międzynarodowego koncernu – Grupy Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
  • Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce?
Packaging Manager
Miejsce pracy: Żywiec

Twoje zadania:

Kompleksowe zarządzanie Działem Rozlewu Piwa poprzez:

  • Zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych zgodnie na powierzonym obszarze zgodnie z planami produkcyjnymi oraz ze standardami (6 linii rozlewniczych)
  • Zarządzanie podległym zespołem ponad 100 pracowników z uwzględnieniem standardów prawa pracy, bezpieczeństwa, produkcji i jakości
  • Budowanie efektywnej struktury organizacyjnej w swoim obszarze poprzez rozwój podległych pracowników, motywowanie oraz zapewnianie działań rozwojowych
  • Nadzór nad sprawnym, wydajnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem parku maszynowego, w tym prawidłowe prowadzenie remontów i inwestycji
  • Inicjowanie i prowadzenie działań korygujących i doskonalących proces produkcyjny z użyciem Metodologii TPM (Lean Manufacturing)
  • Bieżące monitorowanie i raportowanie wskaźników produkcyjnych oraz odpowiedzialność za pełen budżet obszaru
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Czego poszukujemy:

  • Doświadczenie w zarządzaniu kompleksowym obszarem produkcyjnym oraz dużym zespołem pracowników produkcyjnych
  • Znajomość procesów produkcyjnych, logistycznych oraz technologicznych ze szczególnym uwzględnieniem wiedzy technicznej
  • Wykształcenie wyższe – kierunki techniczne
  • Znajomość nowoczesnych systemów zarządzania oraz Metodologii Lean Manufacturing i doświadczenie w ich wdrażaniu w obszarze produkcji
  • Doświadczenie zawodowe w branży FMCG ze szczególnym uwzględnieniem branży spożywczej
  • Myślenie strategiczne oraz doświadczenie w pracy koncepcyjnej
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność organizowania i planowania zadań oraz określania priorytetów
  • Umiejętność koordynacji zadań we współpracy z innym działami
  • Zaawansowane umiejętności analityczne oraz biegła obsługa komputera i pakietu Ms Office (znajomość programu SAP mile widziana)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji oraz świąteczny deputat piwny
  • Współpracę i wymianę doświadczeń w ramach Grupy Żywiec
  • Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji w ramach wewnętrznych programów rozwojowych.
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom