top
Chcesz tworzyć
przyszłość biznesu?
Dołącz do nas jako
Data Scientist
Aby rozwijać swoje umiejętności konsultant IT potrzebuje innowacyjnych projektów technologicznych oraz inspirującego środowiska pracy. U nas znajdziesz to wszystko.

W Elitmind tworzymy i wdrażamy rozwiązania, które zmieniają oblicze biznesu. Specjalizujemy się w konsultingu IT, a w szczególności w usługach Business Intelligence, zaawansowanej analityce, oraz zarządzaniu danymi  związanymi z platformą SQL Server. Naszym celem jest budowanie nowoczesnych rozwiązań dla klientów na podstawie informacji drzemiących w danych.

KOGO SZUKAMY:

Do naszego biura w Warszawie szukamy specjalistów z otwartą głową i analitycznym umysłem. Osób z inicjatywą i niespożytą energią, które pomogą poskramiać nam dane i przekuwać je w najlepsze rozwiązania biznesowe. Ludzi pozytywnych, ceniących pracę w niekorporacyjnym środowisku, w którym każdego dnia można uczyć się czegoś nowego i mieć faktyczny wpływ na kształtowanie firmy. Pasjonatów analizy danych i nowoczesnych technologii, dla których konsulting IT to coś więcej niż zwykła analiza danych. Umiejących przewidywać trendy, dostrzegać zależności i proponować rozwiązania, które przynoszą klientom rzeczywiste korzyści. 

 

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:

Do twoich zadań będzie należeć budowa rozwiązań analitycznych w oparciu o najlepsze praktyki i najnowsze rozwiązania Microsoft (w architekturze on-premise i w chmurze). Eksploracja i analiza danych oraz development i utrzymanie architektury IT we współpracy z Architektami i Analitykami Biznesowymi. Wszystko po to, by zapewnić konkretne korzyści biznesowe dla naszych klientów. 

 

 

Czego oczekujemy od idealnego kandydata?

  • około 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, 
  • umiejętności budowania i wdrażania modeli analitycznych,
  • doświadczenia w pracy z klientem biznesowym (zewnętrznym),
  • wykształcenia kierunkowego: matematyka, statystyka, Big Data, metody ilościowe, ekonometria,
  • umiejętność tworzenia rozwiązań z wykorzystaniem R lub Python oraz Azure Machine Learning Studio,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • chęci ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, w szczególności w obszarze zaawansowanej analityki danych,
  • samodzielności i elastyczności w rozwiązywaniu problemów,
  • mile widziane doświadczenie w rozwiązaniach  Big Data (Spark/Azure Data Bricks)

Co oferujemy?

top top top
Innowacyjne projekty, przy których nie sposób się nudzić Najnowsze technologie, narzędzia i wsparcie doświadczonego zespołu Wygodne i przestronne biuro w centrum Warszawy, wyposażone w najlepszy team pod słońcem
top top top
Inspirujące szkolenia, certyfikację Microsoftu i mentorów, którzy wspierają zawodowy rozwój Przyjazny klimat i bezpośrednią komunikację, pozwalające na swobodną pracę, wymianę pomysłów i stały rozwój Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej - oczywiście w granicach rozsądku
top top top
Prywatną opiekę medyczną Premie projektowe Ciągłość projektową po ukończeniu zadań związanych z danym projektem
Daj się poznać ≺Aplikuj