top
Stażysta/tka w Dziale HR
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
top

Twoja zadania:

  • Publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych poprzez system rekrutacyjny,
  • Organizacja procesów rekrutacyjnych i udział w spotkaniach,
  • Dbanie o właściwy przepływ informacji i dokumentacji w procesie rekrutacji i zatrudniania pracowników,
  • Wsparcie zespołu Kadr i Płac w różnorodnych bieżących zadaniach kadrowych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • statusu Studenta/ki (mile widziani studenci kierunków Administracja lub ZZL),
  • podstawowej wiedzy z obszaru HR,
  • chęci do rozwijania się i zdobywania wiedzy,
  • dyspozycyjności w wymiarze co najmniej ½ etatu,
  • możliwości dojazdu do miejsca pracy zlokalizowanego w Będzieszynie k. Pruszcza Gdańskiego,
  • komunikatywności i pozytywnego podejścia do nawiązywania kontaktów.
Oferujemy:
top
  • 2-3-miesięczny, płatny staż w nowoczesnym Centrum Logistycznym należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
  • możliwość poznania procesów i narzędzi HR w dużej organizacji,
  • szkolenie wdrożeniowe z opieką doświadczonego pracownika zespołu,
  • elastyczny czas pracy,
  • pracę w nieformalnej, przyjaznej atmosferze.
zabkapolska.pl