GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Specjalizujemy się w transporcie produktów i usług medycznych ratujących życie i zdrowie. Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu jakość naszych usług jest oceniana najwyżej na rynku, a praca kierowców staje się prostsza. Twórz z nami przyszłość usług transportowych dla zdrowia.

Obecnie do spółki Farmada Transport odpowiedzialnej za transport w ramach Grupy NEUCA, poszukujemy:

Przewoźnik

Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie
Numer referencyjny: P/05/S

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów na wyznaczonych trasach,
  • dostosowanie się do zasad obowiązujących w GK NEUCA S.A.

Wymagania

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej otworzenia,
  • samochód dostawczy z zabudową izotermiczną i agregatem,
  • ładowność posiadanego samochodu 3-4 palety,
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność,
  • uczciwość,
  • doświadczenie w hurtowni farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowej branży,
  • współpracę na korzystnych warunkach z terminową płatnością,
  • praca dodatkowa, wyjazdy kilka razy w miesiącu.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.