GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu Aptecznego

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SMA/05/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • przygotowanie materiałów promocyjnych dla pacjentów,
  • współpracę z agencją reklamową, drukarnią oraz magazynem promocyjnym,
  • koordynowanie procesu dystrybucji materiałów promocyjnych do aptek,
  • weryfikację bieżącego zapotrzebowania aptek na materiały reklamowe,
  • współpracę przy tworzeniu komunikacji do aptek oraz do działu sprzedaży o planowanych akcjach promocyjnych,
  • współpracę z działem sprzedaży.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia pracy w obszarze marketingu,
  • bardzo dobrej, praktycznej umiejętności obsługi narzędzi z pakietu MS Office - w szczególności Excel,
  • zaangażowania i postawy nastawionej na rozwiązywanie problemów,
  • wysokiej orientacji na klienta,
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,
  • terminowości,
  • sumienności i dokładności,
  • umiejętności współpracy.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę pełną wyzwań w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole,
  • odpowiedzialne stanowisko.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.