top
Koordynator ds. Rekrutacji Franczyzobiorców
Miejsce pracy: Włocławek
top

Twoje zadania:

  • zarządzanie zespołem współpracowników (Partnerów ds. Rekrutacji)
  • identyfikowanie nowych źródeł pozyskiwania Franczyzobiorców
  • wdrażanie nowych i skutecznych rozwiązań w obszarze pozyskiwania Franczyzobiorców
  • doskonalenie procesów rekrutacyjnych
  • rozwijanie kompetencji współpracowników
  • budowanie pozytywnego wizerunku Żabka Polska (franczyzy)

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu zespołami
  • umiejętności i/lub doświadczenia w zarządzaniu procesami (projektami)
  • doświadczenia w pozyskiwaniu klientów, współpracowników
  • umiejętności sprzedażowych
  • otwartości na nowe rozwiązania
  • nastawienia na realizację celów własnych i zespołu
  • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej i zespołu
  • samodzielności
  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
top
  • umowę współpracy na czas nieokreślony
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy + karta Flota, komputer, telefon)
  • perspektywę indywidualnego rozwoju zawodowego
  • wsparcie ze strony współpracowników
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
zabkapolska.pl