PRACA TO NIE TYLKO OBOWIĄZKI. U NAS TO
RÓWNIEŻ SATYSFAKCJA.

Poszukiwany
KEY ACCOUNT MANAGER (PUBLIC)

Satysfakcja gwarantowana każdego dnia:

  • sprzedaż indywidualnie projektowanych rozwiązań telekomunikacyjnych klientom z segmentu Public (szkoły, przedszkola, urzędy) oraz do małego biznesu
  • samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych na najwyższych szczeblach organizacji
  • aktywne poszukiwanie na rynku lokalnym nowych możliwości sprzedażowych w zakresie oferowanych przez INEA rozwiązań, analiza konkurencji
  • współpraca z innymi działami w firmie w celu opracowania oferty dla Klienta (w szczególności współpraca z działem planowania sieci, marketingiem oraz działem PR)
  • uczestnictwo w konferencjach oraz spotkaniach branżowych
  • opieka posprzedażowa pozyskanych klientów

My będziemy usatysfakcjonowani, jeśli:

  • masz doświadczenie w aktywnej sprzedaży rozwiązań telekomunikacyjnych do klientów biznesowych
  • potrafisz budować relacje z klientami
  • pracowałeś z klientami segmentu Public/Biznes i prowadziłeś rozbudowane projekty sprzedażowe
  • samodzielnie przygotowywałeś oferty handlowe i negocjowałeś warunki współpracy z najwyższym szczeblem zarządczym po stronie klienta

NIE BOIMY SIĘ ROZPIESZCZAĆ NASZYCH PRACOWNIKÓW

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • umowę o pracę lub B2B – Ty wybierasz najbardziej korzystny dla siebie wariant współpracy
  • auto służbowe (również do użytku prywatnego)
  • cykliczne szkolenia techniczne i sprzedażowe, które wzmocnią Twoje kompetencje
  • wynagrodzenie oparte o gwarantowaną podstawę i system prowizyjny
  • dostęp do bogatego programu świadczeń (usługi INEA na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna dla Ciebie i bliskich osób, karta Multisport, dofinansowanie do urlopu, bony na święta, ubezpieczenie PZU)
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA PARK, w tym m.in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku, kuchnie z zapleczem socjalnym
  • parking dla osób dojeżdżających do pracy samochodem
  • bezpieczne miejsce do pozostawienia roweru oraz prysznic
  • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek

CZEKAMY NA CIEBIE