top
Specjalista ds. Inwestycji
Miejsce pracy: Tychy
top

Twoje obowiązki:

  • przygotowywanie kosztorysu adaptacji lokali i wyceny wyposażenia sklepów
  • składanie zamówień i zapewnienie terminowych dostaw
  • administracja rozliczeń księgowych realizowanych zamówień
  • koordynowanie obiegu dokumentów

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wyższego wykształcenia
  • znajomości pakietu  MS Office w szczególności Excel
  • sumienności i dokładności
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • znajomości przepisów prawa budowlanego, ppoż, sanepid, bhp – mile widziane
  • znajomości programu AutoCad – mile widziane
Oferujemy:
top
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • perspektywę indywidualnego rozwoju zawodowego
  • wparcie ze strony ciekawych i wymagających współpracowników
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną atmosferę pracy
zabkapolska.pl