top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • Jesteśmy częścią Grupy Heineken i jesteśmy notowani na Giełdzie?
  • W 2018 roku sprzedaliśmy 11,2 mln hektolitrów piwa.
  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
Audytor Wewnętrzny / Specjalista ds. Doskonalenia Procesów i Kontroli
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Prowadzenie i uczestnictwo w projektach audytów wewnętrznych różnych obszarów funkcjonowania Spółki
  • Wykonywanie testów kontroli wewnętrznych (ICFR), wraz ze wsparciem biznesu w zarządzaniu kontrolami (wdrożenie, dokumentacja, naprawa nieprawidłowości)
  • Identyfikowanie ryzyk i praca z biznesem nad ustalaniem działań mitygujących
  • Budowanie wiedzy i świadomości na temat zarządzania ryzykiem wewnątrz organizacji
  • Kontrolowanie i eliminowanie ryzyka związanego z uprawnieniami w systemach informatycznych (SoD)
  • Współpraca za Audytem Globalnym i Zewnętrznym
  • Identyfikowanie i wdrażanie uproszczeń w procesach (+opcjonalnie: zapewnianie doradztwa biznesowego dla zespołów wewnątrz Spółki i poszukiwanie dobrych praktyk na rynku) – prowadzenie projektów

Czego poszukujemy:

  • Wykształcenia wyższego o profilu finansowym lub technicznym
  • Znajomości angielskiego na poziomie minimum B2
  • 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej korporacji lub audycie zewnętrznym
  • Znajomości zasad rachunkowości i kontroli finansowej
  • Zdolności analitycznych; bardzo dobrej znajomości MS Excel’a
  • Umiejętności szybkiego uczenia się i otwartości na zmiany
  • Samodzielności w działaniu i organizacji pracy
  • Umiejętności nawiązywania relacji z partnerami biznesowymi na różnych poziomach w organizacji i egzekucji ustalonego planu działań

Co możemy Ci zaoferować:

  • Możliwość szerokiego poznania działalności Spółki i możliwość realnego wpływu na jej funkcjonowanie
  • Możliwość pracy w innych Spółkach Grupy Heineken na świecie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premię zależną od wyników
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, dodatek do wakacji, pakiet sportowo-kulturalny, Fundusz Emerytalny itp)
  • Pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm FMCG
  • Możliwość pracy przy różnorodnych projektach oraz możliwość zdobycia wiedzy z różnych obszarów firmy.
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom