top
Specjalista ds. Mediów
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • planowanie i zakup kampanii reklamowych w mediach (online, TV, radio, prasa, OOH) – przygotowanie strategii i media planów, zakup, bieżąca optymalizacja, raportowanie wyników
  • tworzenie rekomendacji mediowych dla realizacji zaplanowanych akcji marketingowych i założonych poziomów KPI we współpracy z domem mediowym
  • monitorowanie efektywności prowadzonych kampanii, wyciąganie wniosków oraz tworzenie i prezentacja rekomendacji biznesowych
  • praca przy realizacji niestandardowych form komunikacji: konkursy i akcje specjalne w radiu, branded content
  • przeprowadzanie analiz, tworzenie raportów, śledzenie trendów w obszarze mediów oraz kategorii retail
  • bezpośrednia współpraca przy realizowanych projektach z działami wewnętrznymi (Insights, Handlowy, Relacji Zewnętrznych)

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum 2 lata doświadczenia (po stronie klienta lub agencji mediowej)  w obszarze planowania i zakupu mediów TV, Radio, reklama online
  • praktycznej znajomości wskaźników mediowych i zagadnień związanych z optymalizacją kampanii online
  • doświadczenia w realizacji kampanii SEM, Performance, Social Media, Mobile
  • predyspozycji do pracy z liczbami, interpretacji danych, wyciągania trafnych wniosków oraz ich prezentacja do szerszego grona odbiorców
  • umiejętności pracy na narzędziach Microsoft Office w szczególności Excel i Power Point
  • asertywności, pewności siebie i otwartości na nowe wyzwania
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl