top
Specjalista ds. Komunikacji ATL
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • współtworzenie briefów kreatywnych na komunikację platformy komunikacyjnej Żabka Mały Wielki Sklep oraz na komunikację Żabki w radio i OOH
  • zarządzanie budżetem i produkcją spotów reklamowych Żabki we współpracy z wiodącymi na rynku agencjami kreatywnymi i domem produkcyjnym
  • współpraca z działami wewnętrznymi (Handlowy, Sprzedaży, Insights) w realizowaniu bieżących projektów
  • wsparcie rozwoju planów rocznych marki zgodnie z jej strategią
  • stała kontrola realizacji planu marketingowego i komunikacji oferty handlowej
  • monitorowanie efektywności komunikacji ATL i tworzenie rekomendacji biznesowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum trzy lata doświadczenia w obszarze komunikacji marketingowej (mile widziane doświadczenie ATL w agencji reklamowej)
  • doświadczenia we współpracy z agencjami kreatywnymi
  • doskonałych umiejętności interpersonalne, w tym komunikacji, negocjacji oraz elastyczności
  • trafnej identyfikacji trendów, kreatywności, proaktywnej postawy
  • samodzielności projektowej i świetnej organizacji pracy (zarządzanie czasem i priorytetami)
  • umiejętności pracy na narzędziach Microsoft Office w szczególności Excel i Power Point
  • otwartości, asertywności i pewności siebie
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl