top
Kierownik Zmiany w Centrum Logistycznym
Miejsce pracy: Nadarzyn (pow. pruszkowski)
top

Twoje zadania:

  • organizacja i nadzór nad przepływem towarów
  • zarządzenie podległą zmianą i koordynowanie pracy poszczególnych obszarów magazynowych
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej, nadzór nad jej prawidłowym obiegiem
  • przestrzeganie procedur funkcjonowania magazynu i procesów logistycznych zachodzących w magazynie
  • kreowanie nowych oraz optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze magazynowym
  • przygotowanie i prowadzenie inwentaryzacji
  • dbałość o bezpieczeństwo i przestrzeganie procedur BHP

Oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średnie (preferowany profil logistyczny)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników
  • bardzo dobrej znajomości procesów magazynowych
  • bardzo dobrej znajomości programów magazynowych klasy WMS
  • mile widziana znajomość systemu Quguar
  • samodzielności, komunikatywności, kreatywności
  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
Oferujemy:
top
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl