PRACA TO NIE TYLKO OBOWIĄZKI. U NAS TO TAKŻE SATYSFAKCJA.

Poszukiwany
Technical Support Specialist (Investment Department)

Wyzwania przygotowane dla Ciebie:

  • przygotowywanie umów i zleceń,
  • rozliczanie wykonawców,
  • przygotowywanie protokołów sprzedaży,
  • zakładanie magazynów,
  • raportowanie zadań realizacji projektów,
  • redagowanie oficjalnych pism do urzędów i wykonawców,
  • wsparcie przy uzyskiwaniu wszelkiego rodzaju warunków, opinii, uzgodnień i decyzji wymaganych w odpowiednich urzędach i instytucjach

Ty sprostasz im najlepiej, ponieważ:

  • masz wykształcenie średnie lub wyższe,
  • co najmniej rok pracowałeś na podobnym stanowisku, zdobywając doświadczenie w pracy biurowej,
  • znasz oprogramowanie biurowe MS Office,
  • znane Ci są zagadnienia związane z procesem budowy sieci telekomunikacyjnych,
  • mile widziane: prawo jazdy kat. B, znajomość oprogramowania Jira, CDN, Qgis, ZWCAD/AutoCad

KAŻDA UMOWA W INEA OBEJMUJE NIEPRZECIĘTNĄ TROSKĘ O PRACOWNIKA

Daj o siebie zadbać! Mamy dla Ciebie:

  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA PARK, w tym m. in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku, kuchnie z zapleczem socjalnym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatny dojazd do INEA PARK autobusem pracowniczym - przystanek 5 minut od Stadionu Miejskiego
  • parking dla preferujących dojazd do pracy samochodem
  • bezpieczne miejsce do pozostawienia roweru oraz prysznic
  • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek
  • bony świąteczne, dofinansowanie urlopów
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport i system kafeteryjny MyBenefit
  • usługi INEA na preferencyjnych warunkach
CZEKAMY NA CIEBIE