CHCEMY ODKRYĆ TWOJE
TALENTY I BYĆ DUMNI Z
TEGO, ŻE SIĘ ROZWIJASZ
Poszukiwany
FINANCIAL ANALYST TREASURY DEPARTMENT

Poznaj swoje zadania

  • kontrola i analiza płynności finansowej, w tym planowanie przepływów finansowych spółek Grupy INEA
  • sporządzanie modeli finansowych oraz prognoza wskaźników finansowych
  • administracja dokumentacją w zakresie obsługi bankowej, leasingowej oraz ubezpieczeniowej
  • bieżąca współpraca z instytucjami finansowymi i brokerem
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby działu oraz Grupy
  • monitorowanie i raportowanie struktury kapitału obrotowego
  • wsparcie procesu realizacji płatności w Grupie INEA
  • uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca w zakresie kompetencji działu Treasury, w tym sporządzanie wycen zobowiązań finansowych
  • uczestnictwo w okresowym raportowaniu do zarządu Grupy według określonych standardów rachunkowości

Ślij CV!

  • posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane kierunki: rachunkowość i finanse)
  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy w dziale finansowym lub instytucji finansowej)
  • posiadasz wiedzę z zakresu analizy finansowej i rachunkowości
  • znasz biznesowy język angielski na poziomie umożliwiającym Ci swobodną komunikację werbalną i pisemną
  • sprawnie interpretujesz dane finansowe, wyciągasz wnioski i rekomendujesz rozwiązania
  • wykazujesz wysoki poziom zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za wykonywane zadania
  • posiadasz zdolność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji oraz doskonale zarządzasz szybko zmieniającymi się w pracy priorytetami
  • potrafisz pracować z osobami na różnych szczeblach organizacji oraz kierujesz się wysokimi standardami współpracy z klientem wewnętrznym

NIE BOIMY SIĘ ROZPIESZCZAĆ NASZYCH PRACOWNIKÓW

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • stanowisko w strukturach niekwestionowanego lidera usług multimedialnych i telekomunikacyjnych w Wielkopolsce – od ponad 25 lat dostarczamy mieszkańcom województwa usługi cieszące się uznaniem i renomą
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00
  • krótsze piątki - możesz zacząć weekend już o 14:00
  • bezpłatny dojazd do INEA PARK autobusem pracowniczym - przystanek 5 minut od Stadionu
  • parking dla preferujących dojazd do pracy samochodem
  • bezpieczne miejsce do pozostawienia roweru oraz prysznic
  • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek
  • bony świąteczne, dofinansowanie urlopów
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport i system kafeteryjny MyBenefit
  • usługi INEA na preferencyjnych warunkach
CZEKAMY NA CIEBIE