top
Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Logistyki
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
top

Opis stanowiska:

  • nadzór nad poprawnym wczytywaniem zleceń dla klientów w systemie Qguar i SAP,
  • przygotowywanie i analiza raportów: przyjętych zleceń, protokołów rozbieżności, zbiorów danych związanych z obszarem pracy,
  • aktywacja zamówień oraz realizacja zamówień promocyjnych,
  • tworzenie zestawień artykułów niestandardowych wydawanych z magazynu,
  • zakładanie, realizacja oraz zamykanie zleceń wynikających z bieżących dyspozycji,
  • analiza zgłoszeń reklamacyjnych, wystawianie dokumentów finansowych związanych ze zgłoszeniami,
  • współpraca z kontrahentami w zakresie prowadzonych zadań,
  • aktywny udział w inwentaryzacjach kwartalnych,
  • dbałość o poprawny obieg dokumentów.

 Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. średnie - preferowane logistyczne,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność związana z pracą na dwie zmiany,
  • zaangażowanie i doskonała organizacja pracy własnej.

Oferujemy:
top

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (płaca zasadnicza + premia kwartalna),
  • transport do/i z miejsca pracy lub dodatek transportowy,
  • benefity pracownicze (Multisport, OK System, ubezpieczenie grupowe AXA, opieka medyczna LUX-MED), dofinansowanie do studiów, dofinansowanie do okularów,
  • pracę w nowoczesnym Centrum Logistycznym w Będzieszynie k.Pruszcza Gdańskiego należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

zabkapolska.pl