Impel Business Solutions to firma BPO/SSC z ponad 17 letnim doświadczeniem na rynku. Działamy poprzez doradztwo procesowe, robotyzację czynności biznesowych, administrację HR, procesy księgowe i zarządzanie dokumentacją.

Specjalizujemy się w nowoczesnych, bezpiecznych i optymalnych rozwiązaniach dla firm. Więcej na temat naszej strategii dowiesz się na stronie www: https://bpo.impel.pl/

Referent ds. rachunkowości zarządczej
Miejsce zatrudnienia: Warszawa

Zakres obowiązków na stanowisku:

  •  analizowanie kosztów Oddziału
  •  analizowanie rentowności prowadzonych kontraktów
  •  analiza odchyleń wykonania od prognoz
  •  ocena efektywności projektów inwestycyjnych
  •  kalkulacja stawek kontraktów oraz rezerw na koszty i przychody

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  •  wykształcenie wyższe (studenci ostatniego roku) o profilu ekonomicznym/matematycznym
  •  znajomość zasad rachunkowości zarządczej
  •  dobra znajomość MS Excel
  •  zdolności analityczne, komunikacyjne
  •  umiejętność pracy pod presją czasu

Proponujemy:

  •  pracę w pełnym wymiarze godzin (1 etat) w oparciu o umowę o pracę
  •  współpracę ze stabilnym i renomowanym pracodawcą
  •  odpowiedzialne, merytoryczne stanowisko
  •  rozwój zawodowy m.in. poprzez zadania oraz szkolenia merytoryczne
  •  system motywacyjny (opieka medyczna, Multisport, itp.)
  •  dobrą atmosferę współpracy