Specjalista ds. Marketingu
Miejsce pracy: Gdynia
Wiemy, że firma to ludzie, dlatego szczególnie ważne są dla nas przyjazne relacje i zrównoważony rozwój. To szacunek do drugiego człowieka wyznacza standardy naszej pracy.

BEST S.A. to jedna z czołowych polskich firm finansowych, od 1997 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zarządzamy dużymi portfelami wierzytelności nieregularnych, rozwiązując problem braku terminowości rozliczeń między stronami umów i przywracając równowagę na rynku usług finansowych. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a naszą działalność prowadzimy w oparciu o 3 kluczowe wartości: WIEDZĘ, ETYKĘ, SKUTECZNOŚĆ. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

W związku z rozwojem Payhelp - innowacyjnej i pierwszej tego typu usługi na rynku – poszukujemy osoby, która kreatywnie i skutecznie będzie wspierała jego promocję i sprzedaż.

Główne zadania:

  • Wdrażanie kampanii marketingowej wraz z zespołem odpowiedzialnym za rozwój produktu, m.in. AdWords, SEO, Display.
  • Współpraca z agencją marketingową w zakresie: optymalizacji kampanii, przygotowywania kreacji, gromadzenia i analizowania wyników oraz wypracowywania rekomendacji zmian.
  • Stała analiza skuteczności realizowanych zadań i cykliczne raportowanie wyników
  • Wdrażanie działań marketing automation (Salesmanago).
  • Opiniowanie oraz tworzenie treści kontentowych.
  • Prowadzenie profilu usługi w SM (FB, LinkedIn, Twitter).
  • Śledzenie rynku i poszukiwanie nowych rozwiązań, market research (analiza konkurencji, pozycjonowanie produktu, badanie rynku i klientów).
  • Współtworzenie i realizacja zadań w ramach strategii sprzedaży produktu także innymi kanałami, niż Internet.
  • Współpraca w ramach innych projektów z obszaru marketingu i komunikacji w naszym zespole.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych.
  • Znajomość: Google Analytics, Google AdWords, mechanizmów SEO/SEM.
  • Orientacja na cele.
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność planowania i prognozowania.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i kreatywność.
  • Chęć do pracy i nauki.

Mile widziane:

  • Znajomość programów obróbki graficznej.
  • Znajomość HTML i CSS w stopniu niezbędnym do rozwoju platform internetowych.
  • Wiedza z zakresu Social Media Marketing oraz znajomość sytemu Facebook Ads.
  • Lekkie pióro.

Oferujemy:

  • Współpracę przy innowacyjnym projekcie.
  • Rozwój i możliwość uczenia się od specjalistów w branży.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kafeterię My Benefit (w tym dofinansowanie do karty Multisport).
  • Program Work-Life Balance (m.in. owocowe środy, grywalizacja firmowa Play BEST).
  • Dodatkowe benefity dla Pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności.
  • Pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów.
  • Przyjazną kulturę organizacyjną.
  • Udział w projektach strategicznych.
  • Szkolenia, programy rozwojowe, kulturę dzielenia się wiedzą.