RRG Warszawa to Największy Koncesjoner Renault i Dacii w Polsce,
będący częścią koncernu Renault oraz największej w Europie
sieci dystrybucyjnej konstruktora - Renault Retail Group.

Aplikacja spontaniczna
Miejsce pracy: Warszawa

Nie znalazłeś oferty pracy, która Cię interesuje?

Nic straconego!

Zostaw nam swoje CV i wypełnij formularz rekrutacyjny. 

Odezwiemy się, kiedy będziemy mieli ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.
Prześlij swoją ofertę za pomocą poniższego przycisku "Aplikuj".

Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zaznaczenie klauzuli w arkuszu aplikacyjnym.

W przypadku wysyłania aplikacji listownie, prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Renault Retail Group Warszawa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod poczt. 02-326), przy Al. Jerozolimskich 156, zwana dalej „Administratorem” z którym może Pani/Pan skontaktować się pod adresem e-mail: dane.osobowe@renault.warszawa.pl we wszystkich sprawach dotyczących danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora. Jeżeli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Renault Retail Group Warszawa, należy odwiedzić stronę dostępną pod linkiem [kliknij tutaj].