Administrator Systemów
Miejsce pracy: Warszawa
mazowieckie
Numer Referencyjny:

Twoje zadania:

  • praca w środowisku Data Center, infrastruktury IT oraz aplikacji biznesowych,
  • budowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarach: infrastruktury IT oraz Data Center,
  • obsługa sytuacji awaryjnych (zgodna z wewnętrznymi procedurami),
  • bieżąca obsługa, utrzymanie i dbanie o bezpieczeństwo podległych zasobów,
  • administracja systemami informatycznymi, zarządzanie środowiskiem infrastruktury IT (kilka tysięcy stacji roboczych Windows i terminali, kilkaset serwerów (w tym maszyny wirtualne), środowisko AD i Exchange, systemy wirtualizacji),
  • zarządzanie serwerami, środowiskiem VMware (ESX), siecią SAN oraz obszarem macierzy dyskowych,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi.

Nasze oczekiwania:

  • min. dwuletnie doświadczenie zawodowe w ramach środowisk: VMWare (ESXi, vCenter), Storage (Hitachi, Netapp), SAN; Blade / serwery fizyczne,
  • znajomość konfiguracji infrastruktury serwerowej i stacji roboczych z systemami Windows,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z wysoką dostępnością, ciągłością działania i bezpieczeństwem systemów teleinformatycznych,
  • umiejętność szybkiego pozyskiwania i praktycznego stosowania wiedzy technicznej,
  • terminowości w zakresie realizacji zadań
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wykształcenie wyższe – absolwenci kierunków Informatyka, Elektronika, Telekomunikacja, Automatyka, Elektronika lub pokrewne.

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość środowisk: Horizon, O365, Backup (Simpana, Veeam, BE),
  • certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności.

Oferujemy:

  • rozwój kompetencji związanych z obszarem infrastruktury systemów IT,
  • możliwość zdobycia doświadczeń zawodowych w przyjaznym środowisku Ekspertów,
  • dofinansowanie do pakietu benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • poznanie specyfiki pracy w dużej organizacji o stabilnej pozycji rynkowej.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez EURO-net Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko lub także rekrutacji przyszłych.

Ponadto informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, a kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w wyżej wskazanym zakresie przez EURO-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka), która to Spółka jest administratorem tych danych. Informujemy również, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Państwa danych. Jeżeli nie wyrażają Państwo takiej zgody, prosimy, nie klikać tego przycisku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.