top
Specjalista ds. Oceny Finansowej
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • przygotowywanie raportów i analiz umożliwiających proces wsparcia, weryfikacji i kontroli transakcji kasowych i ruchów magazynowych na wszystkich sklepach sieci
  • automatyzacje procesów i wsparcie działań członków Działu i Spółki
  • praca z dużą ilością danych wykorzystując dostępne narzędzia analityczne
  • generowanie i przetwarzanie baz danych

Oczekujmy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, ekonometria, informatyka)
  • przynajmniej rocznego doświadczenia w analizie i raportowaniu dużych ilości danych
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • znajomości języka SQL, DAX bądź R będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
top
  • perspektywy rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji w branży FMCG
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i narzędzia pracy
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl