GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego Centrum Komptencji Robotyzacji Procesów NEUCA poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant Robotyzacji Procesów

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: PRP/04/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • projektowanie automatyzacji w procesach biznesowych w oparciu o narzędzia RPA,
  • tworzenie rozwiązań wspierających obsługę błędów i wyjątków w automatyzowanych procesach,
  • testowanie zrobotyzowanych procesów,
  • utrzymanie operacyjne zautomatyzowanych procesów,
  • ciągłe doskonalenie jakości komponentów i kodu robotów.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia we wdrażaniu narzędzi RPA (np. UiPath, Winautomation),
  • umiejętności posługiwania się w wybranym języku programowania,
  • umiejętności budowania podstawowych zapytań SQL,
  • znajomości rozwiązań webowych i formatów wymiany danych (HTML, CSS),
  • znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznego myślenia i nastawienia na rozwiązywanie problemów,
  • umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej i procesowej,
  • komunikatywności oraz orientacji na klienta.

Oferujemy

Oferujemy:

  • doskonałą atmosferę pracy,
  • dużą samodzielność w działaniu oraz realny wpływ na kreowanie rozwiązań,
  • możliwość doskonalenia umiejętności i podnoszenia kompetencji w oparciu o indywidualną ścieżkę rozwoju,
  • możliwość pracy zdalnej i w systemie zadaniowym,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych:

- ZDROWIE (karta sportowa, opieka medyczna),
- BEZPIECZEŃSTWO (ubezpieczenie na życie, zniżki na ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia komunikacyjne, bezpłatne porady prawne),
- FINANSE (rabaty w e-sklepie, pożyczki mieszkaniowe),
- RODZINA (program My Mamy).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.