top
Magazynier (Sekcja Przyjęć)
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
top

Twoje zadania:

  • weryfikacja dostaw do Centrum Logistycznego,
  • obsługa skanera,
  • kontrola stanów magazynowych i prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • udział w inwentaryzacji towaru na magazynie.

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • komunikatywności, sumienności i odpowiedzialności.
Oferujemy:
top

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnym Centrum Logistycznym należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń na który składa się wynagrodzenie zasadnicze i premia miesięczna oraz cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (m in. pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, paczki dla dzieci, dofinansowanie kształcenia),
  • transport do/i z pracy (z kierunku Gdańska przez Pruszcz Gdański oraz z Tczewa),
  • dobrą atmosferę pracy oraz imprezy integracyjne.
zabkapolska.pl