Jesteśmy firmą produkującą odkuwki aluminiowe na rynki światowe.
Wielu znanych producentów zaufało jakości naszych produktów.

Gwarancją naszego sukcesu są Pracownicy, których wyróżnia zaangażowanie, pasja, jakość wykonywanej pracy, otwartość na zmiany i innowacje.
Jesteśmy firmą ciągle rozwijającą się i cały czas szukamy nowych, ambitnych ludzi.

Leiber-Poland jest źródłem wiedzy i umiejętności- umożliwia swoim pracownikom kontakt z nowoczesnymi technologiami, rozwiązaniami.

Ustawiacz Maszyn CNC
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zadania

  • Ustawianie / programowanie maszyn CNC - centra obróbcze / Chiron, SW, Okuma,
  • Zapewnienie ciągłości produkcji,
  • Nadzór / kontrola bieżącej produkcji,
  • Analiza / usprawnianie / optymalizacja procesów,
  • Utrzymywanie narzędzi / oprzyrządowania / urządzeń / maszyn w należytym stanie,
  • Przestrzeganie i realizowanie wymogów procedur systemowych,
  • Zarządzanie / kontrola/ monitoring oraz instruowanie/szkolenie operatorów w podległym obszarze,
  • Przestrzeganie i egzekwowanie przestrzegania przepisów BHP.

Nasze oczekiwania

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego - warunek konieczny,
  • Umiejętność ustawiania / programowania maszyn CNC - Sterowanie Siemens, centra obróbcze - warunek konieczny,
  • Znajomość / umiejętność posługiwania się środkami kontrolno-pomiarowymi,
  • Umiejętność optymalizowania procesów obróbki mechanicznej,
  • Doświadczenie na wydziale obróbki mechanicznej, w pracy z maszynami CNC: ustawianie/programowanie – mile widziane,
  • Umiejętność zarządzania pracownikami / delegowania zadań,
  • Znajomość języka niemieckiego – mile widziane.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej, nowoczesnej i rozwijającej się firmie,
  • Pracę wśród młodego, ambitnego zespołu,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat- praca zmianowa (system 4-brygadowy),
  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Aby wziąć udział w prowadzanej rekrutacji, w treści przesłanego CV lub innych dokumentów aplikacyjnych należy zamieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „LEIBER-POLAND” sp. z o.o. danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzonej rekrutacji na zasadach i w trybie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku”.