top
Specjalista ds. Finansowych
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • analizowanie i prognozowanie płynności finansowej firmy
  • bieżąca obsługa bankowości elektronicznej
  • codzienne przygotowywanie płatności
  • planowanie oraz zarządzanie poziomem lokat terminowych
  • zarządzanie kartami płatniczymi
  • przygotowywanie dokumentacji bankowych
  • wystawianie oraz aneksowanie gwarancji bankowych
  • utrzymywanie relacji z bankami oraz instytucjami finansowymi
  • bieżąca obsługa polis ubezpieczeniowych oraz współpraca z brokerem ubezpieczeniowym
  • koordynowanie procesu inkasa składek ubezpieczeniowych,
  • udział we wdrażaniu nowych usług oraz realizacji projektów w Departamencie

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego ekonomicznego
  • minimum 2- letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • zdolności analitycznych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - mile widziane
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • bardzo dobrej organizacji pracy, terminowości, dokładności
Oferujemy:
top
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę z nowoczesnymi rozwiązaniami z obszaru finansów korporacyjnych
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • pakiet benefitów (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
zabkapolska.pl