Grupa TENSE Sp. z o.o. Sp. k.

Grupa TENSE - jesteśmy Agencją Interaktywną, która jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej według rankingu Deloitte 2016 - 2018 oraz w Europie według Financial Times 2018. Zostaliśmy również wyróżnieni tytułem „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron oraz marketingu internetowym. Inwestujemy w wiedzę i innowacyjne rozwiązania. Stawiamy na otwartą komunikację, szacunek i zaufanie.

Specjalista ds. Content Marketingu

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny za:

  • Planowanie i realizację strategii content marketingowych,
  • zamawianie i dystrybucję treści dla dedykowanej grupy klientów (blogi, marketing wizerunkowy, publikacje sponsorowane, e-PR),
  • współpracę z zespołem copywriterów oraz innymi wykonawcami zewnętrznymi,
  • bieżący kontakt z klientem,
  • analizę efektywności podejmowanych działań i przygotowywanie raportów,
  • obsługę contentu pod kątem terminowości i jakości otrzymywanych materiałów,
  • współpracę z innymi działami w firmie w ramach realizowanych projektów.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli charakteryzują Cię:

  • Minimum rok doświadczenia agencyjnego w pracy z szeroko rozumianym contentem,
  • znajomość trendów, narzędzi i platform marketingu internetowego (Brand24, WhitePress, Linkhouse, Google Analytics),
  • łatwość w komunikacji z klientami przekładającej się na umiejętność zaproponowania konkretnych rozwiązań,
  • lekkie pióro,
  • analityczne myślenie i wyciąganie trafnych wniosków,
  • dobra znajomość MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • nieszablonowość w myśleniu, otwartość na nowe rozwiązania – przy jednocześnie świetnej organizacji pracy i samodzielności.

Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe – dziennikarstwo, marketing internetowy, reklama, public relations itp.,
  • doświadczenie w pracy z klientami,
  • podstawowa wiedza z zakresu SEO i znajomość narzędzi wspomagających proces optymalizacji,
  • doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii influencer marketingowej.

Oferujemy

Co oferujemy?

  • Pracę w firmie będącej m.in. Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości oraz jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej (wg rankingu Deloitte 2016-2018)
  • realny wpływ na rozwój usług związanych z content marketingiem w Grupie TENSE – także poprzez wdrażanie własnych pomysłów,
  • przejrzysty podział obowiązków na Twoim stanowisku,
  • możliwość stabilnego zatrudnienia po okresie próbnym – na umowę o pracę lub innych formach umów dopasowanych do indywidualnych potrzeb,
  • jasno nakreśloną ścieżkę rozwoju, którą dopasujemy do Twoich oczekiwań względem poszerzania konkretnych umiejętności wpływających na efektywność pracy,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • możliwość dofinansowania kursów, studiów, szkoleń,
  • benefity pracownicze (m.in. LuxMed, MultiSport),
  • eventy i wspólne wyjazdy,
  • przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów. :)

Administratorem danych jest Grupa TENSE sp. z o.o. sp. k., NIP: 7792401579, REGON: 301962750, KRS 0000400529, z siedzibą 60 – 361 Poznań, ul. Wolsztyńska 7/3, tel: 61 8667727, e-mail: biuro@grupatense.pl. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe są udostępnione podmiotom powiązanym osobowo z Administratorem. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W każdym momencie może Pan/Pani cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: biuro@grupatense.pl , co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody