BlueSoft Sp. z o.o.

BlueSoft Sp. z o.o. jest polską firmą działającą globalnie.

Zatrudniamy ponad 650 konsultantów, którzy wspierają naszych klientów z całego świata. Od 2002 roku tworzymy innowacyjne rozwiązania biznesowe dla największych organizacji będących liderami w sektorze telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń, logistyki oraz farmacji.

www.bluesoft.net.pl

Jeśli pragniesz nieustannie poszerzać swoją wiedzę i rozwijać się w rożnych technologiach to czekamy właśnie na Ciebie!

Architekt Biznesowy

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Opisywanie obecnej i docelowej architektury biznesowej;
  • Analiza luk i definiowanie obszarów organizacji wymagających zmiany;
  • Identyfikacja i optymalizacja procesów biznesowych;
  • Analiza przedsiębiorstwa i otoczenia biznesowego;
  • Tworzenie wytycznych i standardów dla prowadzonych projektów w zakresie wytwarzanych produktów prac;
  • Wspieranie kierowników programów i kierowników projektów w maksymalizacji dostarczanego potencjału.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Architekta lub Analityka Biznesowego;
  • Zdolność strategicznego myślenia i planowania w długim okresie;
  • Doświadczenie w organizacji prowadzącej wiele powiązanych projektów;
  • Znajomość cyklu życia produktów;
  • Rozumienie cyklu wytwórczego dla systemów informatycznych;
  • Znajomość metod wykorzystywanych do zarządzania programem i portfelem projektów;
  • Udział w projektach, których produktem są złożone systemy informatyczne;
  • Doświadczenie we współpracy z kierownikami projektów i architektami IT;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub ekonomiczne;
  • Wysokie kompetencje interpersonalne – komunikatywność i zdolności negocjacyjne;
  • Mile widziane szkolenia i certyfikaty z obszaru analizy korporacyjnej, biznesowej lub zarządzania projektami;
  • Znajomość BPMN, TOGAF, UML;
  • Biegła obsługa MS Office, podstawowa znajomość MS Project;
  • Znajomość narzędzi CASE – preferowany Enterprise Architect;
  • Znajomość narzędzi typu workflow – preferowana JIRA.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ścieżka kariery? Gwarantujemy indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego. Dajemy szansę na rozwój w różnych projektach IT.
  • Realizacja własnych inicjatyw? Jesteśmy firmą, gdzie główny nacisk stawiamy na ludzi – to oni tworzą naszą siłę.
  • Stabilność zatrudnienia? Stawiamy na długofalową współpracę (B2B). Po zakończonym projekcie rozmawiamy, słuchamy i zapewniamy kolejne wyzwania.
  • Benefity? Zapewniamy współfinansowanie nauki j. angielskiego oraz pakietu socjalnego (karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne), uczestnictwo w firmowych eventach (rejsy na STS F.Chopin, cykliczne wyjazdy integracyjne).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (format .doc lub .pdf) w tytule maila wpisując nazwę stanowiska lub za pomocą przycisku Aplikuj teraz pod ogłoszeniem.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osoba

Administratorem Twoich danych osobowych jest BlueSoft Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 96. BlueSoft przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji art. 6 ust. 1 lit a. Masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody. Cofnięcie zgody nie będzie oznaczało przerwania przetwarzania Twoich danych osobowych w procesach zainicjowanych przed jej wycofaniem.