top
Specjalista ds. Realizacji Wysyłki
Miejsce pracy: Szałsza (pow. tarnogórski)
top

Twoje zadania:

  • nadzór nad przebiegiem procesu konfekcjonowania (formowanie wysyłek, terminowość realizacji w ramach terminali, prawidłowość zbierania towaru z miejsc zbiórki)
  • ustalanie rang poszczególnych wysyłek z uwzględnieniem harmonogramu transportu
  • reagowanie na wszelkiego rodzaju nieprawidłowości oraz podejmowanie działań minimalizujących błędy
  • efektywna współpraca z pozostałymi pracownikami
  • wsparcie Koordynatora w codziennych zadaniach

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • znajomości programu Quguar WMS – mile widziane
  • umiejętności pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej
  • umiejętności planowania pracy własnej i ustalania priorytetów
  • zdolności analitycznego myślenia
  • asertywności i komunikatywności
  • odpowiedzialności i rzetelności
  • gotowości do pracy w godzinach popołudniowo-nocnych
Oferujemy:
top

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia kwartalna, dodatek transportowy, zmiana wynagrodzenia w przypadku pozytywnej oceny rocznej)
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju (w tym szkoleń pracowniczych)
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość budowania wyjątkowej atmosfery pracy
zabkapolska.pl