top
Analityk Logistyczny
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
top

Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie danych oraz przygotowywanie raportów w programie Excel na podstawie danych dostępnych w systemach i bazach danych,
  • Analizowanie wyników raportów oraz rekomendowanie wniosków,
  • Tworzenie wskaźników logistycznych,
  • Archiwizowanie baz danych na potrzeby porównawcze.

Oczekujemy od Ciebie:

  • 2 lata doświadczenia w obszarze analiz,
  • wykształcenia minimum średniego (ekonomiczne, logistyczne),
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)- weryfikowane w procesie rekrutacji,
  • umiejętności pracy z dużą ilością danych,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • komunikatywności,
  • odpowiedzialności i rzetelności.
Oferujemy:
top
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w Centrum Logistycznym w Będzieszynie k. Pruszcza Gdańskiego należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń na który składa się:

          - wynagrodzenie zasadnicze

          - premia kwartalna

          - transport do/i z pracy lub dodatek transportowy

  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe) dofinansowanie do studiów,
  • dobrą atmosferę pracy oraz imprezy integracyjne.
zabkapolska.pl