top
Specjalista ds. Wdrożeń Opakowań Marki Własnej
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • koordynowanie wdrażania projektów i opakowań dla produktów marki własnej (ustalenia, konsultacje, raportowanie i zatwierdzenia ostatecznych grafik)
  • współpraca w zakresie tworzenia opakowania z Brand Managerem, Działem Jakości i Category Managerem, a także agencjami brandingowymi oraz dostawcami
  • współudział w tworzeniu strategii rozwoju marek własnych
  • definiowanie standardów opakowań wymaganych od producentów marki własnej
  • monitorowanie rynku produkcji opakowań, analiza trendów oraz proponowanie rozwiązań optymalizujących koszty

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. 3-letniego doświadczenia zawodowego (prowadzenie projektów, zarządzanie projektami, koordynacja procesów multidyscyplinarnych w dużej organizacji)
  • wyższego wykształcenia (preferowane studia z zakresu handlu, marketingu, towaroznawstwa)
  • znajomości pojęć z zakresu poligrafii i produkcji opakowań będzie dodatkowym atutem
  • znajomości języka ang. na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • komunikatywności i umiejętność współpracy
  • bardzo dobrej organizacji pracy i terminowości
  • samodzielności w działaniu nad powierzonymi obowiązkami i zadaniami
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl