top
Kontroler ds. Rozliczeń
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • Samodzielne prowadzenie audytów w zakresie procesu rozliczeń ze współpracownikami
  • Ocena ryzyk związanych z procesami rozliczeń ze współpracownikami
  • Samodzielne przygotowywanie programu audytów
  • Prowadzenie dokumentacji audytowych oraz opracowywanie raportów audytowych
  • Współpraca z innymi działami zaangażowanymi w proces rozliczeń ze współpracownikami

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • Znajomość podstaw rachunkowości
  • Doświadczenie zawodowe w podobnym zakresie obowiązków
  • Skrupulatność i rzetelność
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Zdolności interpersonalne
Oferujemy:
top
  • Perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • Lokalizację biura w centrum Poznania
  • Wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl