To będą Twoje sukcesy -
wykorzystaj swój potencjał
z INEA
Poszukiwany
Direct Sales Leader

Nie kupujemy kota w worku, a więc pytanie - czy:

  • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej z klientem indywidualnym

  • umiejętnie planujesz swoją sprzedaż i wyciągasz wnioski, ciągle poszukujesz nowych możliwości sprzedażowych i jesteś przekonany, że da się to przełożyć na pracę z zespołem

  • wiesz, jak zmotywować innych i skutecznie robisz to na co dzień

  • masz wysoką motywację ukierunkowaną na realizację zadań i osiąganie założonych celów

  • doskonale organizujesz własny czas pracy i masz pomysł jak planować pracę innych albo już coś takiego robiłeś

  • jesteś komunikatywny, masz pozytywną energię do pracy i umiesz szybko reagować

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

Zadania dla Ciebie:

  • zarządzanie grupą terenowych Przedstawicieli Handlowych oraz Partnerów, w tym:

        - rekrutacja przy wsparciu Działu HR,

        - szkolenie i wdrażanie nowych pracowników,

        - monitorowanie pracy,

        - wyznaczanie celów sprzedażowych,

        - kontrolowanie działań Handlowców,

        - praca w terenie z Handlowcami,

        - rozliczanie premii sprzedażowej,

  • odpowiedzialność za realizację przez zespół założonych celów sprzedażowych
  • analizowanie rezultatów sprzedaży, proponowanie i wdrażanie nowych usprawnień mających na celu zwiększenie efektywności działań sprzedażowych
  • monitoring lokalnego rynku usług telekomunikacyjnych

PAMIĘTAJ NIE BOIMY SIĘ ROZPIESZCZAĆ NASZYCH PRACOWNIKÓW :)

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • umowę o pracę z gwarantowaną podstawą

  • przejrzysty system premiowy

  • pakiet niezbędnej wiedzy oraz wsparcie w wdrożeniu

  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA PARK, w tym m. in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku, kuchnie z zapleczem socjalnym

  • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek

  • bony świąteczne

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę Multisport i system kafeteryjny MyBenefit

  • usługi INEA na preferencyjnych warunkach

CZEKAMY NA CIEBIE