Impel Business Solutions to firma BPO/SSC z ponad 17 letnim doświadczeniem na rynku. Działamy poprzez doradztwo procesowe, robotyzację czynności biznesowych, administrację HR, procesy księgowe i zarządzanie dokumentacją.

Specjalizujemy się w nowoczesnych, bezpiecznych i optymalnych rozwiązaniach dla firm. Więcej na temat naszej strategii dowiesz się na stronie www: https://bpo.impel.pl/

Dyrektor Programu Zintegrowane Zarządzanie Procesowe
Miejsce zatrudnienia: Wrocław

Zadania na oferowanym stanowisku:

  • Zarządzanie administracyjne programem i projektami wchodzącymi w skład programu z wykorzystaniem narzędzi i metodologii Lean
  • Harmonogramowanie prac Programu oraz monitorowanie poziomu ich realizacji
  • Koordynowanie współpracy pomiędzy projektami toczącymi się w organizacji a działaniami realizowanymi w Programie
  • Zarządzanie projektami LEAN realizowanymi w ramach Programu ZZP
  • Koordynowanie współpracy ze spółką E4B - głównym Partnerem merytorycznym Programu
  • Koordynowanie współpracy z Centrum Szkoleniowym Grupy Impel w ramach szkoleń z zakresu LEAN

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe (najlepiej w obszarze Zarządzania Procesami, Lean Management)
  • Znajomość narzędzi LEAN oraz doświadczenie w ich wdrażaniu i stosowaniu
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów
  • Elastyczność w działaniu, otwartość na współpracę, komunikatywność

Oferujemy:

  • Możliwość praktycznego zastosowania narzędzi Lean Management
  • Możliwość pracy w kluczowych projektach firmy
  • Praca w dużej Grupie Kapitałowej
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Dodatkowe benefity (możliwość przystąpienia do programy Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej)