top
Specjalista ds. Strategii Magazynowej
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
top

Twoje zadania:

  • projektowanie miejsca składowania towaru w obszarze magazynu celem efektywnego wykorzystania powierzchni magazynowej uwzględniając rotację, charakterystykę towaru oraz zasady fifo-fefo
  • tworzenie ścieżki zbiórki w oparciu o rotację i strukturę towaru a także podejmowanie działań minimalizujących błędy i uszkodzenia przy kompletacji towaru
  • kontrola stanów magazynowych oraz struktury towarów, w tym weryfikacja terminów przydatności, analiza nieprawidłowości
  • raportowanie
  • udział w inwentaryzacji towaru w magazynie

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenia średniego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)- weryfikowane w procesie rekrutacji
  • znajomości programu Quguar WMS – mile widziane
  • umiejętności pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej
  • umiejętności planowania pracy własnej i ustalania priorytetów
  • zdolności analitycznego myślenia
  • asertywności i komunikatywności
  • odpowiedzialności i rzetelności
Oferujemy:
top
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń na który składa się:

          - wynagrodzenie zasadnicze

          - premia kwartalna

          - transport do/i z pracy lub dodatek transportowy

  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe) dofinansowanie do studiów,
  • pracę w Centrum Logistycznym w Będzieszynie k. Pruszcza Gdańskiego należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
  • dobrą atmosferę pracy oraz imprezy integracyjne.

zabkapolska.pl