top
Partner ds. Adaptacji
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje obowiązki:

  • kontrola całości procesu adaptacji powierzchni sklepów Żabka
  • koordynacja prac budowlano – adaptacyjnych i instalacyjnych
  • nadzorowanie i koordynowanie prac projektowych
  • kontrola jakości i fachowości wykonywanych prac budowlanych
  • koordynacja działań firm zewnętrznych współpracujących w procesie adaptacji lokali
  • utrzymywanie kontaktów z odpowiednimi urzędami, właścicielami nieruchomości i pośrednikami

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego (mile widziane budowlane)
  • uprawnień budowlanych (mile widziane)
  • doświadczenia w opracowywaniu i kontrolowaniu harmonogramów prac
    budowlano- remontowych
  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • dyspozycyjności i zaangażowania
  • gotowości do podróży służbowych - prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
top
  • umowę współpracy na czas nieokreślony
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
zabkapolska.pl